Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

„..Święta białe jak opłatek
 i pachnące tak jak chleb
choineczką przystrojone
gwiazdeczkami mienią się…”


Na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia dzieci ze wszystkich grup przygotowały dla rodziców przepiękny prezent – przedstawienie teatralne pt„Zimowa opowieść” nawiązujące do historii narodzenia Bożej Dzieciny. Inscenizację zaprezentowały w Domu Kultury „Chemik” na wielkiej scenie. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Scena wypełniła się aniołkami, pasterzami, gwiazdeczkami, śnieżynkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały wierszyki. To była wyjątkowe przedstawienie pełne  radości i  świątecznej atmosfery. Zaproszeni goście nagrodzili przedszkolaków gromkimi brawami. Na koniec pani dyrektor przekazała wszystkim widzom wzruszające świąteczne życzenia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie dzieciom zachwycających kreacji, dzięki którym przedszkolaki mogły się poczuć się jak zawodowi aktorzy.

Relacje prasowe dostępne na stronach :

https://kk24.pl/

https://lokalna24.p

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,