Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W bieżącym roku po raz pierwszy Publiczne Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu przyłączylo się do akcji wspierającej Wielką
Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w dniach od 09 do 13 stycznia 2012 roku odbył się Kiermasz Noworoczny, z którego dochód został przekazany na fundację Jerzego Owsiaka. Na kiermaszu można było nabyc: cukierkowe kwiatuszki z wróżbą noworoczną, kule śniegowe, aniołki z masy solnej, kalendarze na rok 2012 z pracami wykonanymi przez dzieci oraz słodkie babeczki. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony rodziców, a także dzieci, którym noworoczne niespodzianki przyniosły wiele radości. Nie zabrakło także czerwonych serduszek, którymi był obdarowany każdy wspierający naszą akcję. Dzięki hojności naszych rodziców, dzieci i personelu przedszkola udało się zebrac kwotę 974,00zł. Całośc dochodu przekazana została na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w sztabie MOK "Chemik" w Kędzierzynie-Koźlu. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,