Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 21 stycznia w grupie Pszczółek odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, Dzieci przygotowywały się do niej od wielu dni przygotowując program artystyczny, a także wykonując laurki i prezenty dla ukochanych i jakże ważnych w ich życiu dziadków.W organizacji uroczystości pomogli także rodzice , którzy dostarczyli pyszne ciasta i napoje dla zaproszonych gości oraz małych aktorów.Jak zawsze goście dopisali, Przy pełnej widowni dzieci  zaprezentowały przygotowane  tance, piosenki i wierszyki.Ich popisy zostały docenione i wciąż było słychać gromkie brawa. Gościom tak się spodobały występy, ze nie obyło się bez bisów.Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim bliskim przygotowane prezenty. Wszystkim Dziadkom z okazji ich święta życzymy wszystkiego co najlepsze, mnóstwo radości i pociechy z wnuków . Zapraszamy do nas w przyszłym roku.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,