25 stycznia dzieci z grupy Tygryski gościły w przedszkolu swoje ukochane Babcie i Dziadków. Dzieci przebrane za miesiące poszczególnych pór roku składały życzenia, śpiewały piosenki, grały na instrumentach, wesoło tańczyły ze wstążeczkami. Każda pora roku zaprezentowała swój taniec i piosenkę. Wszystkie dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności. Po udanym występie nadszedł czas na wręczenie upominków  laurek dla naszych gości. Dzieci w podziękowaniu za piękny występ także otrzymały słodką niespodziankę (którą udało nam się przygotować wspólnie z rodzicami). Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc w organizację uroczystości Dnia Babci i Dziadka serdecznie dziękuję w imieniu swoim i dzieci !