Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

"Po czym wiosnę poznajemy z tej piosenki sie dowiemy......." tak rozpoczęły  starszaki "Festiwal piosenki wiosennej"który odbył się pierwszego dnia wiosny w Niezapominajce a brały w nim udział wszystkie grupy. Gośćmi festiwalu była Marzanna i pani Wiosna, które podrygiwały w rytm śpiewanych piosenek. Na festiwalu nagrodzone zostały również dzieci z kółka plastycznego ,które przygotowały kukłe marzanny na konkurs do Domu Kultury "Komes" i zajęły II miejsce. Następnie przedszkolaki w wiosennych nakryciach głowy ruszyły pochodem z Marzanną ulicami osiedla. Wyprawa zakończyła się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie okrzykami dzieci żegnały zimę a piosenkami witały wiosnę. Potem dzieci rozbiegły się po ogrodzie w poszukiwaniu oznak wiosny.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,