Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzień Matki w grupie Krasnali rozpoczął sie od warsztatów teatralnych. Rodzice wspólnie z dziećmi recytowali wsześniej przygotowane wiersze. Mali aktorzy zostali nagrodzeni medalami w kategorii: gra aktorska, oryginalny strój, odwaga, piękna recytacja, uznanie kolegów i koleżanek i mistrz recytacji. Po zabawach teartalnych przyszedł czas na występ rodziców, którzy wystawili dwie krótkie bajki dla dzieci.Punktem kulminacyjnym był program artystyczny przedszkolaków dla mam, który składał sie z wierszy, piosenek,tańca walc obrażalski  i gry na bum-bum rurkach. Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.  Dziękuję rodzicom za piękne przygotowanie dzieci do recytacji oraz za aktywny udział w zabawach. LaughingSmile

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,