Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W czwartek w Pszczółkach odbyło się grupowe Święto Rodziny. Spotkanie zorganizowane zostało z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i nadchodzącego Dnia Ojca. Uroczystość była  nietypowa gdyż rozpoczęła się warsztatami dla rodziców, którzy musieli z przygotowanych materiałów wykonać dla swoich pociech stroje do przedstawienia. Rodzice świetnie się bawili strojąc swoje dzieciaki ;-) Gdy dzieci były już przygotowane, odbyło się przedstawienie "Morskie Opowieści". Dzieci poradziły sobie wspaniale, a rodzice ubarwiali cały występ "robiąc efekty specjalne". Po wszystkim udaliśmy się na słodki poczęstunek.

Wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w organizacji tego spotkania SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,