Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Jak myślicie, co odpowiedziały nasze najmłodsze Żabki na pytanie "Kogo kochacie najbardziej na świecie?" ? Dobrze myślicie! Żabki najbardziej na świecie kochają Mamę i Tatę !

 W wielkiej tajemnicy Żabeczki przystąpiły do przygotowania święta dla swoich rodziców. Uczyły się piosenek, wierszyka w języku Anglusia, a także pomyślały o prezentach. I 8 czerwca 2016, kiedy ze wszystkim były już gotowe zaprosiły rodziców na wspólne spotkanie i zabawy pod hasłem "Wiosenne przebudzenie niedźwiedzia". 

Maluchy wraz z rodzicami wyruszyły na pomoc Pani Wiośnie! Udaliśmy się na wspólny spacer po lesie, aby sprawdzić czy wszystkie zwierzątka obudziły się już z zimowego snu. Okazało się, że mały miś zaspał na święto mamy i taty. Ale uczynne Żabki pomogły mu, zrobiły dla misia piękną laurkę, nauczyły piosenki i wierszyka... A kiedy misio udał się w odwiedziny do swoich rodziców, nasze Żabki zaprosiły Mamę i Tatę na słodki poczęstunek, w trakcie którego wręczyły Rodzicom prezenty - tęczowe zdjęcia.

 Cóż to było za spotkanie, pełne śmiechu i zabawy. Rodzice wzruszeni i dumni ze swych pociech... Dziękujemy Państwu za tak aktywny udział w spotkaniu, za uśmiech i miłe słowa. Mamie Milenki i Alicji dziękujemy za pyszne ciasto!!!! Do zobaczenia!

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,