Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W naszym konkursie plastycznym udział wzięło 25 dzieci, które wraz z rodzicami wykonały pracę "Świąteczny Aniołek".  Uczestnicy zachwycili nas swoją pomysłowością i estetyką. Aniołki stworzyły magiczną i radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia !
 
Każdy Anioł inny, ale ... każdy tak samo wyjątkowy i niepowtarzalny - jak na Aniołka przystało! Dlatego też jury konkursu postanowiło, że wszyscy uczestnicy otrzymają tytuł zwycięzcy konkursu!!!!! Za wasz trud i zaangażowanie serdecznie dziękujemy ! I oczywiście gratulujemy sukcesów !
 

 
Świąteczne Aniołki wykonali:
 
ŻABKI 
 •  Oskar Z.
 • Monika B.
 • Dawid N.
 • Adaś R.
 
BIEDRONKI
 • Igor W.
 • Emilka S.
 • Piotruś W.

PSZCZóŁKI
 • Przemek H.
 • Maja M.
 • Michał H.
 • Alicja S.
 • Alicja H.
 • Bartek K.
 • Wiktor Z.
 • Milena P. 
 
TYGRYSKI
 • Olga K.
 • Lena K.
 • Krzysiu W.
 • Krzysiu Ś.
 • Karolina W. 
 
KRASNALE 
 • Zuzia T.
 • Zuzia S.
 • Amelia P.
 • Justyna K.
 • Rafał Z. 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,