Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Każdy dzień w najstarszej grupie wiekowej przynosi nowe wrażenia i doznania. Warto jednak przypomnieć iż, w pażdzierniku rozpoczeliśmy "podróż" warsztatową mającą na celu rowijanie inteligencji wielorakich. Jako pierwsze odbyły się warsztaty przyrodnicze. W tym czasie udało nam się wyjechać na wycieczkę do Starej  Kuźni, gdzie wykwalifikowana kadra leśników zdradziła nam leśne ciekawostki, i w dość rozrszerzony sposób przedstawiła nam faunę i florę lasu. Drugi dzień był utrwaleniem i oceną wiadomości naszych milusińskich. Dzieci metodą "Burzy mózgów" odpowiadały na pytanie "Z czym kojarzy Ci się las". Większość przedszkolaków ujawniła się ze swoją bogatą wiedzą i skojarzeniami, którą również odzwierciedliła tworząc wspólną makietę lasu.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,