Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

" WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE "
 
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień szczególny, wyjątkowy; często wyczekiwany przez wiele tygodni. Zabawa karnawałowa pod hasłem "W KRAINIE WYOBRAŹNI" odbyła się w naszym przedszkolu w czwartek 5 lutego.  Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Czasami wręcz trudno było rozpoznać dzieci w karnawałowych przebraniach. Wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Uczestników balu przywitał Wodzirej Tomek wraz z paniami "niezapominajkowymi wróżkami". Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W chwilach przerwy dzieci zostały zaproszone do sal na "zdrową przekąskę" przygotowaną dzięki naszym niezawodnym rodzicom - za co serdecznie w imieniu dzieci dziękujemy. Przedszkolaki miały również możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej i radosnej atmosferze.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów!

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,