Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 26 marca w grupie "Pszczółek" odbyły się kolejne warsztaty rozwijające inteligencje wielorakie z cyklu "Optymistyczne Twórcze Dzieciaki".  Warsztaty przeprowadzone zostały wg. koncepcji nauczania matematyki przez zabawę.Tym razem dzieci wybrały się  do zaczarowanej Krainy Liczb, gdzie spotkały się z Wróżką Niezapominajka oraz Skrzatem Psotnikiem.Przez zaczarowany mostek  weszły do miasteczka , w którym mieszkały liczby.   Liczby mieszkały w swoich domkach z ogrodami, do których zaproszone zostały dzieci. Podczas zabaw w domkach liczb przedszkolaki  rozpoznawały cyfry,  przeliczały, porządkowały, klasyfikowały i wykonywały rożne zadania  o które prosiła wróżka. Wszystkie zabawy i zadania wykonywały z wielkim zaangażowaniem i uwagą, wykazując się przy tym dużymi umiejętnościami.  Ich wysiłki zostały nagrodzone, każdy uczestnik warsztatów otrzymał  od wróżki Niezapominajki dyplom oraz  kolejną odznakę do Paszportu Optymistycznego Dzieciaka . 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu