Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 31 marca 2015 r. w ramach realizacji innowacji pedagogicznej "Optymistyczne Twórcze Dzieciaki" dzieci z grupy "Tygrysków"  wzięły udział w kolejnych warsztatach, tym razem rozwijających u dzieci inteligencję ruchową. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju działaniach i zabawach, które przygotował dla nich „Zajączek z Wielkanocnej Łąki”, m.in. brały udział w zabawie „Jajko na łyżce”, gdzie zadaniem było sprawne przebycie drogi z przeszkodami z jajkiem na łyżce i umieszczeniu go w wielkanocnym koszyczku. Dzieci również radośnie tańczyły przy dźwiękach muzyki A. Vivaldiego ,,Wiosna" zamieniając się w jajka i zajączki. Śladami, które zostawił w przedszkolu zajączek dzieci szukały obiecanej niespodzianki, którą po wielu poszukiwaniach odnalazły w koszyczku… a w nim list od zajączka:

„A teraz w związku z Wielkanocnymi świętami
Obdarowuję Was zajączkowymi prezentami.
Chciałbym złożyć Wam życzenia:
Zdrowia, szczęścia i marzeń spełnienia!”

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,