Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

"Optymistyczne twórcze dzieciaki" to projekt edukacyjny , który umożliwia dzieciom rozwijanie swoich inteligencji wg teorii Gardnera i realizowany  jest przez nas w formie warsztatów. W miesiącu kwietniu na takie warsztaty zaprosiliśmy rodziców, a celem było rozwijanie inteligencji wizualno -przestrzennej. Warsztaty rozpoczęliśmy od wspólnych zabaw z dziećmi i rodzicami , które pozwoliły na wytworzenie atmosfery radości i  dobrego nastroju, ale jednocześnie przygotowały uczestników do realizacji głównych treści tegoż spotkania. Zadaniem dzieci i rodziców było skonstruowanie pojazdu z materiałów z recyklingu /pudła, rolki, butelki plastikowe/ i różnych materiałów papierniczych. Po 'burzy mózgów" i wyborze materiałów powstały rewelacyjne pojazdy.      

Dziękujemy państwu za przybycie , uczestnictwo i zaangażowanie podczas zabaw i  i twórczą pracę.

 
 
 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,