Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 21.04.2015 w grupie Tygryski odbyły się warsztaty wspólne z rodzicami pod hasłem "Ziemia nasz planeta". Warsztaty prowadzone  aktywnymi metodami rozwijały u naszych dzieciaków inteligencję wizualno-przestrzenną w oparciu o projekt "Optymistyczne Twórcze Dzieciaki" autorstwa U. Szałaj. Podczas zabaw poznaliśmy teorię wielkiego wybuchu, bawiliśmy się meteorytami, doświadczyliśmy jak wybuchają wulkany, poznaliśmy jak powstało życie  i utrwaliliśmy sobie nazwy zwierząt w j.angielskim. Tak bardzo chcieliśmy dotknąć gwiazd i przyjrzeć się  z bliska planetom, że wspólnie z rodzicami skonstruowaliśmy pojazdy kosmiczne. Pomysły były fantastyczne- w przyszłości zapewne niejeden z nas będzie wynalazcą.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,