Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 26 maja w grupie Pszczółek została zorganizowana  uroczystość z okazji Dnia Mamy. Dzieci długo przygotowywały się do tego święta. Przy kawie , domowym cieście(upieczonym przez mamę Julki O.- dziękujemy!!!)
i ciasteczkach mamusie obejrzały  teatrzyk na kanwie opowiadania H. Bechlerowej "Otwórz okienko". W teatrzyku wystąpił Krasnalek Michałek który chciał zwiedzić świat i wyruszyć w podróż  statkiem oraz jego przyjaciele : wiewióreczki, pieski, kotki , zajączki i  kaczuszki. Dzieci świetnie odegrały swoje role i dobrze się przy tym bawiły.
W drugiej części programu dzieci wyśpiewały mamom, ze są najlepsze na świecie, następnie wręczyły  im własnoręcznie zrobione prezenty- kolorowe kwiaty z napisem "Kocham Cie Mamo".Za  swój występ dzieci zostały nagrodzone przez mamy gromkimi brawami, uściskami, całusami i małym słodkim  co nieco. Wszystkim mamom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,