Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

Dobiegł końca przedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem: "Niezapominajka - przedszkole moich marzeń". Komisja konkursowa (w składzie: mgr Urszula Szałaj - dyrektor przedszkola, mgr Anna Tomaszewska - przedstawiciel kółka plastycznego i mgr Ewelina Barzyk - Podedworna - organizator konkursu) wyłoniła zwycięzców:

  • I miejsce: Weronika Gediga i Jakub Cielontko
  • Specjalne wyróżnienie za oryginalność wykonania pracy plastycznej: Oliwka Gołębiowska, Weronika Stychno, Filipek i Mateusz Wołowski
  • Wyróżnienia za piękną pracę plastyczną: Jagoda Muszyńska, Bartek Kotowicz, Patrycja Samolczyk, Maja Olender, Monika Sobolewska, Ania Kubicka, Marcelinka Kosarzycka, Mateusz Mąka, Konrad Błachut i Ania Pająk.
 
Wszystkie prace plastyczne były wyjątkowe i oryginalne, gratulujemy pomysłowości! Równocześnie dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za udział w konkursie. 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,