Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu na naszych milusińskich czekała moc wspaniałych niespodzianek. Dzieci z najmłodszych grup - czyli Żabki, Biedronki i Pszczółki - uczestniczyły w koncercie wokalnym zespołu "Słowianki" działającym przy Domu Dziennego Pobytu z Azot. Specjalnie dla nas Panie zaśpiewały znane przeboje. Dzieci świetnie się bawiły przy rytmach piosenek "Pszczółka Maja", czy "Bałkanica". Poznały również instrumenty muzyczne tj. akordeon i gitara. Po koncercie na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek w ogrodzie przedszkolnym. Na początek "Optymistyczny slalom", przedszkolne zawody i konkurencje. Później była zabawa przy rytmach muzyki, skoki, pląsy i "tańce - wygłupiańce". A na zakończenie dnia wszystkie dzieciaczki otrzymały pyszną czekoladę i wiele innych niespodzianek.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,