Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

" Jestem mistrzem" to ostatnie warsztaty z cyklu zajęć "OPTYMISTYCZNE DZIECIAKI" jakie odbyły się w grupie "Pszczółek". Zorganizowane zabawy  miały na celu podniesienie poczucia wartości każdego uczestnika i podkreślenie jego mocnych stron. Rozpoczęliśmy od zabawy "Jestem gwiazdą" podczas której dzieci pojawiały się na scence i były witane gromkimi brawami. Następnie dzieci chwaliły się swoimi umiejętnościami podczas zabawy "Jestem mistrzem w ......". Udział w naszych warsztatach mieli również rodzice , którzy na narysowanej dłoni dziecka wypisali mocne strony swojego dziecka, które zostały im przeczytane.Wzmocnione i dowartościowane dzieci, odważnie podawały swoje mocne strony, które zostały zapisane  na narysowanej postaci w zabawie "Oto ja". W ostatnim etapie dzieci mogły wykazać się swoimi talentami śpiewając, tańcząc, malując i konstruując z klocków.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,