Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 11 czerwca 2015r. nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa w Starej Kuźni na spotkanie z Panem Leśnikiem...
 
Po spakowaniu niezbędnych rzeczy oraz prowiantu, pełni energii i w doskonałych humorach wsiedliśmy do wielkich autobusów i rozsiedliśmy się wygodnie. Pragniemy serdecznie podziękować tacie Julki z grupy Tygrysków za pomoc w zorganizowaniu autobusów!!!! O nasze bezpieczeństwo zadbali panowie policjanci, którzy przed podróżą skontrolowali pojazdy. A potem już w drogę !
 
Przed głównym budynkiem nadleśnictwa czekało już na nas trzech panów leśników. Podzieliliśmy się na trzy grupy i każdy wyruszył na wyprawę ... Mieliśmy możliwość poznać wiele ciekawostek związanych z pracą panów leśników i znajdujących się wokół obiektów. Zwiedziliśmy wystawy przyrodnicze przedstawiające faunę i florę leśną. Następnie udaliśmy się na spacer po lesie wzdłuż "Ścieżki Edukacyjnej". 
 

 
 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,