Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 11-12 grudnia 2014 r. w ramach realizacji innowacji pedagogicznej "Optymistyczne Twórcze Dzieciaki" dzieci z grupy "Tygrysków"  brały udział w warsztatach językowych. W pierwszym dniu przygotowały przedstawienie dla wszystkich dzieci z przedszkola prezentując swoje niezwykłe umiejętności recytatorskie. Drugiego dnia udały się do pobliskiej biblioteki gdzie dowiedziały się, że każde słowo, opowiadanie i historię można zapisać. Poznały też zasady korzystania z biblioteki oraz dlaczego musi być porządek na półce z książkami. Zaciekawione "Tygryski" mogły sobie wybrać książeczki i rozmawiały na temat swoich ulubionych bajek i opowiadań. Na pewno odwiedzimy bibliotekę ponownie, gdyż bardzo nam się tam podobało.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,