Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 

..."Święta biale jak opłatek

i pachnące tak jak chleb".....

 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W tym czasie mają miejsce niezwykłe wydarzenia. Jedno z takich wydarzeń miało miejsce w "Niezapominajce" w grupie "Tygryków". Dzieci przygotowały dla swoich rodziców, babć i dziadków piękny spektakl teatralny pt. "O dwunastu miesiącach". Wszystkie pociechy zaprezentowały swoje wielkie talenty, oraz inteligencję językową i muzyczną, dostarczając gościom wiele radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil. O wspaniałą choreografię zadbali też rodzice przygotowując wraz z dziećmi w domach przepiękne kreacje sceniczne. Po przedstawieniu wszyscy udali się na słodki poczęstunek, który jak zwykle pomogli przygotować nasi wspaniali rodzice. Wszyskim rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,