Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA - 25 listopada

Lubicie zagadki? Tak? To posłuchajcie ...

... Oczka, głowa, brzuszek oraz dwoje uszu, ogon ma, łapki cztery i jest cały z pluszu. Najlepszy jest na smutki i do zasypiania, dobry na zmartwienia i do przytulania.                  Lubią go małe dzieci, lubią też dorośli, w dziecięcym serduszku niejeden gości... 

Kto to taki? Tak, to właśnie jest PLUSZOWY MIŚ!

 Najukochańsza zabawka dzieci obchodzi dziś swoje święto. Z tej okazji w naszej "Niezapominajce" zorganizowaliśmy MISIOWE URODZINY. I to takie najprawdziwsze! Z ogromnym tortem, urodzinowymi balonikami i serpentynami. Wszystkim przyprowadzonym dziś do przedszkola misiom oraz tym mieszkającym w przedszkolu zaśpiewaliśmy głośne "Sto lat".

Aż wreszcie przyszedł czas na misiowe przyjęcie! Tort smakował wspaniale! Podzieliła go dla nas pani dyrektor - Urszula Szałaj, życząc nam miłej zabawy, a misiom spełnienia najskrytszych pluszowych marzeń. Smakołyki, które przygotowali dla nas Rodzice także były pyszne. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Przyszedł też czas na wspólne zabawy i tańce - hulańce z misiami. Było wesoło i głośno! Uśmiechnięte buzie i zaczerwienione z emocji policzki przedszkolaków świadczyły o tym, że święto udało się wprost misiowo!!!!!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,