Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzieci z grupy "Krasnale" 16 października wybrały się na wycieczkę do Stoczni "DAMEN" w Koźlu dzięki uprzejmości rodzica z naszej grupy. Rozmowy, pytania i spekulacje rozpoczęły się już w autobusie. Na miejscu czekał na nas pan Ireneusz - tato Wojtusia - przywitał nas serdecznie, przedstawił podstawowe zasady bezpieczeństwa i zaprosił na edukacyjny spacer po Stoczni, w czasie którego w profesjonalny sposób odkrywał przed dziećmi tajemnice pracy w stoczni i etapy budowania oraz wodowania statków; cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania ciekawskich przedszkolaków.

To była wspaniała wycieczka, która w każdym z nas pozostawiła niezapomniane wrażenia i bardzo miłe wspomnienia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy panu Irkowi za zorganizowanie wycieczki !.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,