Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 21.10- 25.10 realizowany był projekt pod hasłem "Jesteśmy razem". Celem projektu była integracja grupy i społeczności przedszkolnej poprzez stwarzanie takich warunków społecznych w których każde dziecko będzie czuło się dobrze. Każdego dnia dzieci na znak integracji z rówieśnikami z innych grup przychodziły ubrane w  ustalone kolory. Dzieci poznawały swoich kolegów w trakcie odwiedzin w innych salach, udziału w quizie oraz wspólnych zabawach integracyjnych. Ważnym elementem tego projektu było wprowadzenie w każdej grupie 'drzewka szczęścia" oraz poczty wzajemnej życzliwości. Piosenką prowadzącą nas przez cały projekt była piosenka "Nasze przedszkole to jedna rodzina".

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu