Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 20 października 2011 r. w naszym przedszkolu "Niezapominajka" odbyło się szkolenie dyrektorów i nauczycieli pt. "Monitorowanie podstawy programowej - bieżące i długofalowe postępy dziecka" -  które prowadziła Mirela Nawrot. Gościliśmy kadrę pedagogiczną z zaprzyjaźnionych przedszkoli nr 10,nr 26 i nr 9. Podczas szkolenia dowiedzieliśmy się między innymi:

  • w jaki sposób monitoruje się postawę programową
  • jak wprowadzać usprawnienia dotyczące monitorowania podstawy programowej
  • jakie zadania wynikające z monitorowania podstawy programowej są po stronie dyrektora , a jakie po stronie nauczyciela.


To było bardzo owocne spotkanie które pozwoli nam wdrożyć niezbędne usprawnienia.

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,