"Bogatym nie jest ten, kto posiada,
lecz ten, kto daje"
"JAN PAWEŁ II
KOCHANI RODZICE!
"SZLACHETNA PACZKA" to prezent - z jednej strony szlachetny i przygotowany z myślą o konkretnej osobie, a z drugiej: wymarzony i długo oczekiwany...
Pomoc w  "Szlachetnej Paczce" prócz tego, że jest realna, jest też prawdziwym prezentem - często spełnia marzenia, a darczyńcy starają się, by niosła ze sobą jak najwięcej radości.
Prezent, który jest przygotowany z myślą o konkretnej osobie ma niezwykłą moc - POTRAFI CZYNIĆ CUDA!
DRODZY RODZICE - dzięki Waszej ofiarności spełniliśmy wszystkie marzenia Rodziny, dla której przygotowywaliśmy paczkę.
Rodzina otrzymała 35 dużych kartonów - a w nich: żywność, środki czystości, kosmetyki, pościel, odzież i wszystkie drobiazgi o których marzyły dzieci.
Wszystkie dary dostarczyliśmy osobiście. Radość na twarzach obdarowanych (w szczególności dzieci) - BEZCENNA!
Zebraliśmy także 874,00 zł, za które zakupiliśmy kuchnię gazową, oraz przybory papiernicze dla najmłodszego Danielka.
Z całego serca dziękujemy Wam w imieniu obdarowanej rodziny!
Dyrektor i Pracownicy
Przedszkola Publicznego nr 24 "Niezapominajka"