Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_HTML] Image source is expected to be typed as plain text but {/gallery}</p><p align="center">{gallery}zdjecia/projekty/OTP/krasnale/listopad appears to contain HTML tags. Please make sure the image source path or URL is either entered using the keyboard or pasted as plain text.

[SIGPLUS_EXCEPTION_HTML] Image source is expected to be typed as plain text but {/gallery}g>"Sprawni jak kangury</strong>'- pod takim hasłem bawiliśmy sie na warsztatach rozwijających inteligencję ruchową i muzyczną  Rozgrzewka odbyła sie przy muzyce, która nadawała tempo naszym ćwiczeniom. Muzyka inspirowała również dzieci do wyboru określonego ćwiczenia. Po rozgrzewce Krasnale podzielone na 3 grupy ćwiczyły na trzech stacjach. Podczas ćwiczeń towarzyszyła im muzyka , która była sygnałem do rozpoczęcia i zakończenia ćwiczenia.Zadaniem dzieci było również wymyślenie innego ćwiczenia na każdej stacji. Po zakończeniu zajęć uzupełnialiśmy nasze paszporty naklejkami , a kilkoro dzieci otrzymało  medale <strong>"super sportowca"</strong></p><p> </p><p align="center">{gallery}zdjecia/projekty/OTP/krasnale/listopad appears to contain HTML tags. Please make sure the image source path or URL is either entered using the keyboard or pasted as plain text.