Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest w naszym kraju od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień.  Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
W naszej Niezapominajce przedszkolaków czekał wspaniały dzień pełen atrakcji. Były wspólne zabawy i tańce które wywołały szerokie uśmiechy na dziecięcych twarzach. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku i drobnych upominków dla jubilatów.
Tego dnia nasze Żabeczki, czyli najmłodsze dzieci obchodziły swoje pierwsze święto. Ich sala zamieniła się w cudowną krainę przepełnioną balonami gdzie hucznie obchodzili swój pierwszy Dzień Przedszkolaka. Dzieci mile wspominać będą wspólne konkurencje, malowanie buziek i grupowy seans filmowy z ulubioną bajeczką.
Natomiast starsze dzieci świętowały swój wielki dzień w pobliskiej Sali Zabaw. Zaraz po śniadanku i zorganizowanych zabawach grupowych wybrały się do „Arcadii” gdzie czekała na nich moc atrakcji. Ścianki wspinaczkowe, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie i trampoliny zachwyciły naszych podopiecznych.

Zapraszamy do podziwiania naszej radosnej zabawy w poniższej fotogalerii :)

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,